Samsung UE55RU7172 55 "4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi

Kodi: TV002
93,000 L 


Sasia:


Madhesia e ekranit 55'', Ekrani LED, Rezolucioni Ultra HD 4K (3840 x 2160), Frekuenca 1400 PQI, Kontrasti: Mega kontrast, HDR10+, UHD Dimming, Dynamic Crystal Color, Teknologjia Smart, Sistemi operues TIZEN, Procesor imazhi UHD, Quad Core, Lidhjet Wi-Fi, LAN, Sistem audio: Dolby Digital Plus, Dekoderi: DVB-T2, DVB S2, HDMI 3 porta, USB 2. Permasat: 26,1 x 123,9 x 79,3 cm GARANCIA 2 VJET per arsye te fabrikimit te keq.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.