AR GAME GUN

Kodi: TO4380
5,800 L 


Sasia:


Gjinia: Unisex Mosha:> 6 vjeç Karakteristikat: Elektronike Numri Modeli: AR-1Y Lloji: Gun Toy Machine Materiali: Plastik SI TË PËRDORET 1: Hapni mbulesën e baterisë dhe instaloni 2 x bateri AAA. 2: Kërkoni aplikacionin AR-Gun dhe shkarkoni nga dyqani i aplikacioneve ose Google Play. 3: Aktivizoni Bluetooth telefonin dhe hapni aplikacionin AR-Gun. 4: Tërhiqni çelësin për t'u çiftuar me telefonin. Per sistem android dhe iphone.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.