T5 BlackUltimate - Dobesues & Rregullator Tiroidal

Kodi: T5B30Z
1,500 L 


Sasia:


T5 Black eshte suplement per personat qe ushtrohen ne palester ose qe kryejne aktivitet fizik. I jep energji trupit edhe mendjes. Dy kapsula ne dite ndihmojne trupin dhe mendjen duke i dhene energji muskujve dhe trupit pergjate gjithe dites, per nje stervitje intensive. Perdoret edhe si suplement per renie nga pesha, mjafton 1 kapsule ne dite. I pershtatshem per te dyja gjinite. Paketa permban 30 kapsula (15-20 dite) - 1/2 e sasise Shishja permban 60 kapsula (30-40 dite) - Sasia e plote


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

T5 Black Ultimate

 T5 Black Ultimate
 
I pershtatshem per te dyja gjinite, T5 Black Ultimate permireson performancen tuaj ne teresi, si fizike dhe ate mendore.
 
Stimulimi fizik: Per te patur nje rezistence te larte fizike, T5 Black permban ne doza optimale kafeinë dhe beta-alanine. Kafeina njihet ne te gjithe boten per vetite e saj si stimuluese e energjise, ndersa beta-alanine eshte një amino-acid, i cili ushqen muskujt tuaj duke ju dhene mundesi te ushtroheni me gjate pa u lodhur. Gjithsesi, nje nxites i energjise fizike nuk mund te japi maksimumin pa pranine e ndonje stimuluesi mendor ne te. T5 Black Ultimate permban amino-acide si L-tirosine dhe L-phenylalanine duke bere qe mendja dhe trupi te punojne me te njejtin ritem intensiv.
 
Performanca mendore: Per nje stimulim te larte mendor, formula e T5 permban gjithashtu acid pantothenik, i njohur ndryshe si Vitamina B5. Acidi Pantothenik eshte jetik per funksionimin normal te trupit si dhe eshte provuar shkencerisht, se permireson performancen mendore duke perfshire: perqendrimin, memorien, te mesuarit dhe reduktimin e lodhjes.
 
Ekstrakte bimore: T5 Black permban nje kombinim teresisht natyral te ekstrakteve te çajit jeshil dhe ekstrakteve te rrushit, te cilat mbajne ne nivele te larta sistemin imunitar dhe bejne te mundur detoksifikimin e trupit tuaj nga lendet e demshme.
 
Gjendrat Tiroide: Ka shume raste qe edhe pse mundohemi me dietat dhe ushtrimet fizike, nuk mund te biem nga pesha, gjendje e cila shkaktohet nga mosfunksionimi ne menyre korrekte i gjendrave tiroide. Për te parandaluar kete situate, suplementi permban jod, i cili rregullon funksionimin e gjendrave tiroide dhe balancon prodhimin e hormonit tiroid.
 
Yndyrnat ne metabolizem: Prania e sasise se nevojshme te Kromit, i cili i duhet trupit per te rregulluar nivelin e sheqerit ne gjak, ndihmon ne procesin e copezimit të yndyrnave, karbohidrateve dhe proteinave.
 
Shenim: I pershtashem per Vegjetarianet dhe Vegan-et.
 
Perberesit:
Kafeine, L-Tirosine, Beta-Alanine, Mbeshtjellese Kapsule(HPMC), Çaj Jeshil 40%, Fenilalanine, Ekstrakt nga Rrushi, Ngjyrues, Vitamin B, Jod, Krom
 
Perdorimi:
Fillimisht, rekomandohet te merrni 1 kapsule T5 Black Ultimate me nje gote plot me uje, pasi te keni konsumuar mengjesin. Ata qe merren me aktivitet fizik intensiv, rekomandohet te marrin 2 kapsula ne dite, nje ne mengjes dhe nje ne pasdite, gjithmone pasi te keni konsumuar vaktin, te shoqeruara me nje gote plot me uje.
 
Informacion paralajmerues:
Mos e tejkaloni masen e 3 kapsulave ne dite. Nese keni problem me gjumin mos merrni pilula pas ores 15:00. Ky produkt nuk keshillohet per grate shtatzena, ato qe ushqejne foshnjat me gji dhe personat nen 18 vjeç. Ndalohet perdorimi per personat qe vuajne nga semundjet e zemres, tensioni i larte i gjakut, diabetiket ose ata qe marrin pilula per depresionin. Suplementet e ushqimit, nuk mund te zevendesojne dieten baze ushqimore. Ne rast kunder-reagimi, nderpriteni menjehere perdorimin e kapsulave dhe konsultohuni me mjekun specialist te kujdesit ndaj shendetit. Perdoret deri në 6 muaj pas hapjes. Mbajeni larg nga femijet!

Paketa permban 30 kapsula(15-20 dite), sasi mese e mjaftueshme per te testuar efektivitetin e produktit.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.