- 35 %

Avion Luftarak me telekomande SU-27

Kodi: Su27
12,900 L 
19,900 L


Ngjyra

Sasia:


Per te gjithe te apasionuarit e fluturimeve. Avion Luftarak me telekomande SU-27. Madhesia (gjatesi) 73 cm. Koha e fluturimit 20-30 min. Koha per tu karikuar 90 minuta. Marteriali: Plastike super e lehte. Distanca e komandimit 1000-1500 metra. Mosha mbi 14 vjec. Motor me helike super i shpejte. Mbaj larg njerezve dhe ambienteve te mbyllura. Per ta perdorur ne menyre korrekte, lexoni manualin e perdorimit. Jo i lehte per tu perdorur!

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.