- 33 %

Smart Bracelet M3

Kodi: SMART3
2,000 L 
3,000 L


Sasia:


Smart Bracelet M3 është në gjendje të monitorojë kohën tuaj të gjumit, cilësinë e gjumit dhe thellësinë e gjumit. Me funksionin e paralajmërimit të motit, nuk është e nevojshme të shqetësoheni për motin me re dhe me diell. e bërë nga materiale cilësore TPE, praktike dhe të qëndrueshme.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Smart Bracelet M3

 Ekran me prekje 0.96 inç dhe bën te mundur shfaqen e mesazhit nga celulari juaj.I papërshkrueshëm nga uji, monitorimin e rrahjeve së zemrës dhe presionin e gjakut.Lajmeron ne smartphone me dridhje kur keni thirrje. Rregjistron të dhënat e lëvizjes dhe numeron hapat, djegien e kalorive, kilometrat.Madhësia: 45 * 20 * 13mm. Bluetooth: BLE 4.0. Kapaciteti i baterisë: 80 mAh, për Android 4.4 dhe për iOS 8.0 dhe më lart
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.