Silikon per te gjthe kemben

Kodi: SK1938
550 L 


Sasia:


Keni kembe te demtuara nga kepucet? Sjellim tek ju silikonin total te kembes i cili eshte perfekt per te permiresuar lekuren e demtuar te kembeve, per te absorbuar goditjen, lehtesimin e dhimbjeve gjate apo pas ecjes dhe parandalimin e fasciitit te shputes. E dizenjuar me vrima ajri per te parandaluar djersitjet. Me kete silikon ju do te mbani kembet tuaja te shendetshme dhe te bukura gjate gjithe kohes.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.