Mini Kamera 4K WIFI Sport DV Remax

Kodi: SD-02
11,900 L 


Sasia:


Mini Kamera 4K WIFI Sport DV Remax Lente me kënd të gjerë 155 gradë. Tre foto të njëpasnjëshme. 2 inç HD LCD Screen + 0,95 inç OLED Screen I papërshkueshëm nga uji.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Mini Kamera 4K WIFI Sport DV Remax

Marke:REMAX, Modeli: SD-02
Sensori i imazhit: 1.2 milion pixel CMOS Sensor. Ekrani: 2 inç. Lente: 155 grade me kënd të gjerë
Distanca e fokusit: Zmadhimi optik 4x (Fokusi automatik). Formati video: MOV. Formati i fotos: JPG
Video: 1080P Foto: 4032 * 3024. Rezolucioni i fotove: 1.2 milion piksela (4032 * 3024) / 1 milion (3648 * 2736) /
80 milionë piksela (3264 * 2448) / 1 milion (2592 * 194)
Rezolucioni i videos: 4K @ 25FPS; 2.7K@30FPS; 1080p @ 30fps 60 /; 720P @ 120fps
Bateria: E ndërtuar në bateri litium1050mAH. Pesha: 45g. Dimension: 30 * 60 * 41mm
Per Sportet e ujit, alpinizem, çiklizem, not, zhytje dhe sporte te tjera në natyrë.
 
Paketa te përfshira:
1 X Remax SD-02 Sport Kamera. 1 X i papërshkueshëm nga uji
1 X Bateri. 1 X USB kabllo
2 X Vend per helmetë. 1 X Vend për biçikleta. Ngjitës 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.