Mini tastiere multifunksionale 3 ne 1

Kodi: ROHS
2,200 L 


Sasia:
Nxito! Vetem 1 ne gjendje.


Mini tastiere me Wireless, perfekte per lojra dhe per prezantime. Funksionon gjithashtu si nje mouse. Me 92 butona te cilat do ju mundesojne qe ta ktheni TV tuaj ne nje kompjuter te vertete. Eshtë kompatibil i përkryer me PC, Andriod TV Box, Google TV, Xbox360 dhe PS3. Me një bateri të integruar litium-jon, ju mund ta perdorni ate per ore te tera. Permasat: 17.8 x 10.2 x 2.5 cm Pesha: 168 g Wireless Type 2.4 GHz Radio Frequency 997 Watt Hours, 3.7 Volts

nga Panakeia

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.