Mikro kamera Wifi Mini Q7

Kodi: Q7
4,490 L Per momentin, ky produkt nuk eshte ne gjendje.


Ky produkt nuk mund te porositet!

Kamera me mikrofon Q7 është e pajisur me mënyra të ndryshme regjistrimi. Modaliteti i regjistrimit vazhdon, aktivizimi i zërit (regjistron sapo është interceptuar një zë). Të gjitha videot do të arkivohen në memoren Micro SD (deri në 32 GB). Konfigurimi WiFi / P2P nëpërmjet tablet PC të smartphone! Nuk ka limit në mundësitë e përdorimit te ketij produkti. Është e mundur të hyni në kamer përmes SmartPhone / Tablet / PC. Kjo sepse kamera Q7 është e pajisur me WiFi Lejoni mënyrën e lidhjes WiFi: l

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Mikro kamera Wifi Mini Q7

W7 / P2P MINI KAMERA Q7 FULL HD 1080P IP CAMERA CAMERA SPY CAM Kamera më e vogël dhe më e përparuar në botë! A po kërkoni dicka te vogël të përsosur hi-tech? A keni nevojë të bëni regjistrime video pa u zbuluar nga syte e rrezikshme? Regjistrimi i vazhdueshëm / aktivizimi i zërit. Kamera mikroskopike Q7 është e pajisur me mënyra të ndryshme regjistrimi. Modaliteti i vazhdueshëm i regjistrimit, aktivizimi me zë (vetëm sa të kapet një tingull). Të gjitha videot do të ruhen në memorien Micro SD (deri në 32 GB) në sajë të hapësirës së dedikuar. Lidhje WiFi / P2P përmes tablet PC të smartphone! Nuk ka kufizime për mundësitë e përdorimit të kësaj Mini Kamera. Në të vërtetë është e mundur të hyni në kamera përmes SmartPhone / Tablet / PC. Kjo është për shkak se kamera Q7 është e pajisur me lidhjen WiFi. Kjo lejon dy mënyra të lidhjes WiFi: lokale dhe të largëta. Në konfigurimin me lidhjen lokale me smartphone, distanca maksimale e mbuluar është rreth 40-50 metra. Në një zonë me lidhje WiFi është e mundur të konfiguroni kamerën në versionin P2P, i cili lejon lidhjen e telefonit inteligjent me kamera edhe në distancë. Karakteristikat teknike, Mini kamera Q7 WiFi IP / P2P teknologjia e pajtueshme smartphone / tabletë / PC mbështet android / ios video incizim me aktivizimin e zërit deri në 24h pika të vazhdueshme regjistrimi në pikë Teknologji WiFi slot micro SD 32GB format video: avi video coding: M- Rezolucioni i videove me rezolucion të lartë JPEG: rezolucion i transmetimit të rrjetit 640 * 480: 320 * 240 QVGA video frame rate: 15 fps ± 1fps antena: 2.4g WiFi 802.11n video software: raporti kryesor i audioplaying imazhit: 4: DC-5V
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.