Sapun Fast Slim

Kodi: PSH001
1,500 L 


Masa

Sasia:


Ju laheni dhe bini ne peshe fale efektit te sapunit FAST SLIM. Perberesit aktiv te sapunit Fast Slim depertojne nen lekure dhe ndihmojne tretjen e shpejte te dhjamit. Permiresoni tani linjat e trupit tuaj per te pasur gjithmone nje siluete perfekte!

nga Proshop

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Mbi produktin:

 Jeni te merzitur me peshen tuaj dhe dietat nuk ju japin rezultat?
Rrobat qe dikur ju benin tashme ju ngushtojne trupin?
 
Produkti juaj erdhi...
 
Sapuni per dobesim FAST SLIM
 
Ju laheni dhe bini ne peshe fale efektit te sapunit FAST SLIM.
 
Perberesit aktiv te sapunit Fast Slim depertojne nen lekure dhe ndihmojne tretjen e shpejte  te dhjamit.
 
Permiresoni tani  linjat e trupit tuaj per te pasur gjithmone nje siluete perfekte!
 
Me Fast Slim mjafton nje dush ne dite per te larguar dhjamin dhe celulitin aq problematik tek femrat.
 
Fast Slim permban ekstrakte natyrale aktive te cajit jeshil te cilat ndihmojne qarkullimin e gjakut dhe shperberjen e qelizave dhjamore!
 
Rezultatet jane te shpejta dhe do te duken brenda pak diteve!
 
Perdorimi afatgjate garanton renie drastike ne peshe duke ndikuar gjithmone pozitivisht ne shendetin tuaj.
 
Sapuni Fast Slim eshte shoqeruesi ideal i dietave dhe palestres pasi perben nje kombinimin perfekt per trup pa dhjam dhe te shendetshem.
 
I pershtatshem per te gjithe femrat.
 
Provoni dhe ju rezultatin tuaj. Filloni sot renien nga pesha. Mbipesha nuk me justifikime pasi sot mund te perdorni Sapunin Fast slim! 
 
Sa here qe laheni me fast slim dushi kthehet ne nje seance dobesimi! Trupi juaj do ndihet edhe me mire pasi metabolizmi rritet dhe qelizat dhjamore reduktohen duke ja lene vendin muskujve!
 
Clirohuni nga kilet e teperta me sapunin per dobesim Fast Slim!
 
Per formen dhe silueten tuaj perfekte fillo sa me shpejt perdorimin!
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.