Shperndaje me:

Brez korse

nga Panakeia

690 L [5.1 €]
*Te gjitha cmimet perfshijne TVSH. Cmimet jane ne leke te reja.

Korse per dobesim dhe rimodelim beli, ka keto avantazhe: Dobeson dhe rimodelon belin, eshte e rehatshme, te ndihmon ne qendrimin drejte, nuk duket poshte rrobave. Material elastik qe edhe pas perdorimit ose larjes duket njesoj si ne fillim, eshte mire ta perdorni kur jeni ne levizje ose beni ushtrime qe te kete rezultat.


Masa

Tabela e Masave
Sasia:


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.
SSL