Sperkates boje

Kodi: PAINT12
4,700 L 


Sasia:


Spërkatësi elektrik i bojës Paint Zoom është një spërkatës ajri për përdorim në shtëpi dhe jashte saje. Kjo armë bojë jep rezultate të përsosura, duke lejuar shpërndarjen efikase të bojës dhe tharjen sapo boja është spërkatur. Paint Zoom eshtë kompakte dhe e lehtë për tu transportuar, ne manovrim dhe shpejtësi. Spërkatësi shkurton rrëmujën dhe telashet e pikturimit të shtëpisë tuaj në gjysmë. Ky mjet spërkatës është një domosdoshmëri për këdo që kërkon të lyeje shtëpinë. Fuqia motorrit 105 Watt

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

SPERKATES BOJE

Thuajini lamtumirë rrulave dhe furçave me makinën tonë të pikturimit me kompresor Paint Zoom Pro. Spërkatësi elektrik i bojës Paint Zoom është një spërkatës ajri për përdorim në shtëpi dhe jashte saje.  Kjo armë bojë jep rezultate të përsosura, duke lejuar shpërndarjen efikase të bojës dhe tharjen sapo boja është spërkatur. Paint Zoom eshtë kompakte dhe e lehtë për tu transportuar, ne manovrim dhe shpejtësi. Spërkatësi shkurton rrëmujën dhe telashet e pikturimit të shtëpisë tuaj në gjysmë. Ky mjet spërkatës është një domosdoshmëri për këdo që kërkon të lyeje shtëpinë.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.