Power Bank me Wireless 8000 mAh awei

Kodi: P98K
3,990 L 


Sasia:


1. Kapaciteti 8000mAh, USB dyfishtë per nje karikim te dyfishte, Wireless Charger Power Bank. 2. Kombinim karikues pa tel dhe bankës së energjisë portative me dalje të dyfishtë USB. Output2: 5V --- 2.4A 3. Dizajn i hollë dhe kompakt, shumë i lehtë për tu mbajtur në xhep,cante shpine etj. 4. Kapaciteti i lartë i 8000mAh. 5. Secila nga dy portat USB punon automatikisht me shpejtësi te larte karikimi. Për pajisjet Android ose Apple.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.