Fungispray

Kodi: OIF123
900 L 


Sasia:


Ky produkt nuk mund te porositet!

Produkt natyral për këmbë të shëndetshme me veprim antimykotik, antibacterial dhe antiseptik. Përbërësit aktiv luftojnë aromën e keqe të këmbëve; sigurojnë rehati dhe ndjesi freskie. Përmbatja vajore përmirëson higjenën e këmbëve dhe mbron ndaj infeksioneve mykotike. Rekomandohet për parandalimin e tharjes dhe plasaritjes së lekurës së këmbëve.

nga Olainfarm

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.