Suport per shpinen

Kodi: NY-48
1,600 L 


Masa

Sasia:


Korse per shpinen e cila ju jep nje posture te drejte dhe ju ndihmon ne reduktimin e dhimbjes se shpines. Material elastik i forte i cili ju shtrengon aq sa ju do te detyroheni qe te rrini drejte. Perfekt per tu mbajtur kur punoni para kompjuterit.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.