Skip Navigation LinksFillim > Fashion > Femra > Aksesore > Aksesore > mbajtese_ipad_ prej_letre


Mbajtese Ipadi prej letre

Kodi: Mbajtese_Ipad_ prej_letre
2,500 L 


Sasia:


Keto jane mbajteset per ipad me te vecanta sepse nuk grisen edhe jane prej letre. Ju do te ndiheni super te vecante. Terhiqni vemendjen tuaj me dizajnin e mbajteses se ipadit.

nga Le Futur

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.