TV BOX Android MXQ PRO 4K

Kodi: MXQPRO
3,490 L 


Sasia:


MXQ PRO 4K TV eshtë zgjidhja më e mirë për të pasur një eksperiencë të këndshme duke lundruar ne internet dhe duke e shnderruar televizorin tuaj ne nje smartphone .Eshtë cilësi e lartë me një çmim të ulët. Ju lejon të shihni video me definicion të lartë! Punon në Android 7.1, i cili ka performancë shume te mirë. Ju mund të lidheni me një botë te tere argëtimi në shtëpine tuaj.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

TV BOX Android MXQ PRO 4K

 Karakteristikat kryesore:
1 GB RAM + 8 GB ROM, ju mund të shkarkoni dhe shikoni gjithçka që ju pelqen me rezolucion deri ne 4K. Hapsire per karte memorie deri ne 32 GB. ? Performanca e lartë quad-core, mund të luani një gamë të gjerë lojrash. ? HDMI 2.0 është një mënyrë më e shpejtë për të dërguar video dhe dalje audio në televizor. ? Ne kuti perfshihet telekomanda dhe fisha HDMI.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.