Multivitamina per Femra Aktive - WBP Vita Diet

Kodi: MVF30
1,200 L Per momentin, ky produkt nuk eshte ne gjendje.


Ky produkt nuk mund te porositet!

Vita-Diet eshte nje produkt i kompletuar, teresisht i shendetshem, i krijuar nga WellBeing Pro specifikisht per femra aktive. Jetoni shendetshem dhe zbuloni “Zanen Magjike te Shendetit” brenda jush!!!


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Multi-Vitamina per Femra - Suplement per kujdesin ndaj shendetit

Vita-Diet eshte nje produkt i kompletuar, teresisht i shendetshem, i krijuar nga WellBeing Pro vecanerisht per Femra. Reduktimi i ushqimit gjate ndjekjes se dietave nenkupton mos-marrjen e lendeve te nevojshme ushqyese ose sasine e duhur te tyre.
Suplementi permban nje perzierje speciale te vitaminave dhe mineraleve, dizenjuar sipas nevojave te trupit femeror, me perperes totalisht te pershtatshem si Hekuri, Kalciumi dhe Vitamina D per kockat. Kjo formule energjike permban gjithashtu Acid Pantothenik, ose e njohur ndryshe si Vitamina B5 e cila rrit stimulimin e nivelit mendor. Acidi Pantothenik eshte jetik per procesin e plotesimit te nevojave te trupit me energji, si dhe eshte provuar shkencerisht ne rrijen e performances mendore, duke perfshire perqendrimin, memorien,  arsyetimin dhe aftesine per te mesuar.
 
Jetoni shendetshem dhe zbuloni “Zanen Magjike te Shendetit” brenda jush!!! 
 
 
Perberesit:
Karbonat Kalciumi, Mbeshtjelles Kapsule (HPMC), Acid Askorbik, hidrat sulfat Ferror-i, Carrier (Maltodekstrin), Vitamin B12, Nikotinamide, Kalcium D-Pantothenate, Biotin, Oxid Zinku, Vitamin D, Piridoksine HCL, Mononitrate Thiamine, Ngjyrues(Dioksid Titanium-i), Riboflavin, Vitamin K, Ngjyrues(Allura e Kuqe). Kujdes, ngjyruesi Allura e Kuqe mund te japi kunder-efekt ne aktivitetin dhe perqendrimin e femijve.
 
Perdorimi:
Merrni 1 kapsule ne dite me nje gote me uje, preferohet pas ngrenies.
 
Informacion paralajmerues:
Mos e tejkaloni masen ditore te rekomanduar me siper. Ky produkt nuk eshte keshillohet per persona nen 16 vjec. Suplementet e ushqimit, nuk mund te zevendesojne dieten baze ushqimore dhe nje jetese te shendetshme.
 
Ruajtja:
Mbajeni produktin ne nje vend te thate me temperature ambienti. Perdoret deri ne 6 muaj pas hapjes. Mos e perdorni n.q.s vula e sigurise eshte e demtuar. Mbajeni larg nga femijet.
 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.