- 9 %

XIAOMI MI A1 4GB/64GB

Kodi: MIA1
21,000 L 
23,000 L


Ngjyra

Sasia:


Xiaomi Mi A1 është një smartphone i avancuar dhe i plotë Android nga të gjitha këndvështrimet. Ka një ekran të madh prej 5.5 inç DUAL SIM me një rezolucion prej 1920x1080 pixel. Karakteristikat e ofruara nga Xiaomi Mi A1 janë avangarde. Duke filluar me modulin 4G LTE i cili lejon transferim të shkëlqyeshëm të të dhënave dhe shfletim në internet. Kamera 12 megapixel, rezolucion prej 3968x2976 pixel, video në 4K me një rezolucion prej 3840x2160 pixel. Diametri: 155.4 x 75.8 x 7.3 mm, mikro sd der


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.