Monitor Laptopi LED NORMAL 15.6inc

Kodi: LLD1022
13,364 L 


Sasia:


Monitor Laptopi LED NORMAL 15.6inc, slim LP156WH3 (TL) (B1), LED 15.6inc, model LED slim (fishe e ngushte) ,B156XTN03.1, LCD 16inc KATROR, LQ160E1LW02 SHARP , 16.4" LCD me dy fisha Inverteri, per te gjitha modelet e laptopeve i kemi gjendje


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.