Kamera vezhguese per makine

Kodi: LHRV71
2,900 L 


Ngjyra

Sasia:


Regjistro udhëtimet tuaja rreth qytetit. Madhësia e ekranit LCD: 2.4LTPS 4: 3 Vizioni i natës: Një dritë vizionimi natën, lente me kënd të gjerë 120-grade Rezolucioni i videos: 1920 x 1080, 1280 x 720, 640 x 480 Funksioni i zbulimit të lëvizjes: Standby +, Ngjyra: gold Formati i fotos: JPEG Karta e memorje: 32GB, Mikrofoni,Stereo e integruar: Stand by Formati Video: PAL / NTSC, Frekuenca aktuale 50HZ / 60HZ Funksioni USB: 1.USB-Disk 2. PC-Kamera, Ndërfaqja e Fuqisë: 5V 1A

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Kamera vezhguese per makine

Regjistro udhëtimet tuaja rreth qytetit.
Madhësia e ekranit LCD: 2.4LTPS 4: 3
Vizioni i natës: Një dritë vizionimi natën, lente me kënd të gjerë 120-grade
Rezolucioni i videos: 1920 x 1080, 1280 x 720, 640 x 480
Funksioni i zbulimit të lëvizjes: Standby +, Ngjyra: gold
Formati i fotos: JPEG
Karta e memorje: 32GB, Mikrofoni,Stereo e integruar: Stand by
Formati Video: PAL / NTSC, Frekuenca aktuale 50HZ / 60HZ
Funksioni USB: 1.USB-Disk 2. PC-Kamera, Ndërfaqja e Fuqisë: 5V 1A
Bateria: Bateria e integruar e litium polimerit, Kapaciteti i baterisë: 180 mAh, Mbështetja e sistemit: Windows me / 200/2003 / XP / Win7: Macos: Linux, Sensori i imazhit Sensori HD CMOS
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.