Kamera Sigurie smart wifi

Kodi: KM0001
4,500 L 


Sasia:


Nje kamera sigurie me Wifi.Per te kontrolluar shtepine, ambjentin e biznesit, dhemen e femijeve tuaj nepermjet smartphonit ne cdo moment dhe kudo qe ndodheni. Cilesi pamje High Definition, me koke rrotulluese majtas djathtas deri ne 355 grade. Lidhet me wifi ose me internet me kabell, i pershtatshem per sistemin ios dhe android, Rezolucioni:1280-720 px shikueshmeri te paster dhe per naten, Infrared Night Vision deri ne 10-15 metra. Suporton karte memoie deri ne 64 GB


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.