Pompe uji e rikarikueshme

Kodi: JS60
1,200 L 


Sasia:


Pompe e rikarikueshme per shperndarjen e ujit te pijshem. Me nje gome silikoni rreth 45 cm qe vensoset brenda bidonit te ujit. Tubi ku del uji eshte prej çeliku inox me rezistencë qe nuk ndryshket. Pershtatet me shumicen e shisheve te ujit. E thjeshte ne perdorim, mjafton qe pasi ta keni vendosur ne shishe, ju shtypni butonin ON/OFF Ndërtuar në një bateri litiumi të rimbushur, për pompimin e 6 shisheve të ujit pas ngarkimit të plotë

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.