Shtrydhese elektrike Sokany

Kodi: JE618D
3,900 L 


Sasia:


Shtrydhese elektrike Sokany, per leng 100% natyral. Nuk ze hapesira, Shtrydh fruta te ndryshme dhe të gjitha madhësive, i lëvizshëm dhe i lehtë për t'u pastruar. Aktivizohet duke shtypur mbi shtrydhësin Nuk shkon dem asnje pike! Fuqia 85W. Satinless Steel.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.