- 26 %

Kufje me bluetooth iS9

Kodi: IS9
2,000 L 
2,700 L


Sasia:


Dizajn stereo pa tela, me bord kompakt per karikim, mund te perdoren te dyja krahet njekohesisht ose ne modalitet single. Fjala e fundit të teknologjisë Bluetooth wireless 4.1. Per sistemin iOS dhe Android.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Kufje me bluetooth iS9

 Dizajn stereo pa tela, me bord kompakt per karikim, mund te perdoren te dyja krahet njekohesisht ose ne modalitet single. Është e qëndrueshme dhe e rehatshme kur ecni, ushtroni, vraponi, ngjitni, ngisni, patinazh, çiklizmi, peshkimi dhe sportet e tjera në natyrë pa pasur problem.
Fjala e fundit të teknologjisë Bluetooth wireless 4.1 , A2DP / AVRCP siguron sinjal te forte, ofron cilësi të lartë muzikë stereo. Mund ti ndani dhe me njerëzit rreth jush. Bateri litium polimer 65 mAh, mban deri në 6.5 orë kohë pa ndalim me nje karikim te plote deri ne 2 ore. Rrezja wireless deri në 10 metra. Ju mund të lidhni dy telefona mobil në të njëjtën kohë për t'iu pergjigjur thirrjes hyrëse.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.