Boks multifunksional me Bluetooth

Kodi: HFQ3
1,800 L 


Sasia:


Teknologjia Bluetooth V2.1, e pershtatshme me shumicën e pajisjeve me Bluetooth. Me bateri litium-jon 1200mAh që mund te rikarikohet për 3 orë kohë dhe ofron 9 orë muzike të vazhdueshme. Mbajtëse e telefonit celular ose tabletë, Bass effect, Fm Radio, Mp3. Perfekt per vende pune, kamping, udhetime etj.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.