HD CLOCK WIFI CAMERA

Kodi: HD CLOCK WIFI CAMERA
14,000 L 


Sasia:


Ore muri me kamera DVR security HD 1080p te fshehur , gjithashtu me wifi alarm te shehur. Ky produkt eshte HP 1080p, network clock camera me karte memorie te jashtme SD (suporton deri 32GB), me disa funksione si video recording, photographing, motion detection, alarm, monitorim ne kohe reale dhe ore dixhitale. Permasat : 13x10x6 cm.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.