Gosh Krem per zonen rreth syve 15ml

Kodi: GO39930-3
2,000 L 


Sasia:


Krem hidratues per zonen rreth syve nga koleksioni For Your Eyes Only i GOSH Cosmetics. Rrudhat,fryrjet,rrathet dhe qeset e zeza poshte syve jane probleme qe te gjithe i njohim. Formula e kremit e krijuar nga elementet HALOXYL™ dhe EYELISS™ reduktojne pigmentet e teperta te gjakut rreth syve te cilet sjellin nxirjen,fryrjen dhe rrathet e zinj ne mengjes. Alpikohet ne sy te paster,pa make up.Udhezime: Asnjehere mos e aplikoni shume afer syrit. Mbani nje distance prej 5mm.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.