- 20 %

Getat EMANA-Lekure perfekte pa celulit!

Kodi: GEC
1,599 L 
2,000 L


Ngjyra/Masa

Sasia:


51% shperndarje e mire e temperatures se trupit. 92% qarkullim i mire i gjakut. 11% rregullon butesine e lekures. 8% permireson elasticitetin e lekures. 9% riaktivizon kolagjenin ne lekure. Permireson celulitin ne masen 11% per 60 dite. Rrit sintezen e kolagjenit ne masen 6-16%.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Getat Anticelulit

Emana eshte shpikja me e fundit per tonifikimin e trupit ne menyre natyrale, per qarkullim me te mire te gjakut neper damare, ruan temperaturen e trupit etj...
Geta ne perberjen e saj ka kristale bioaktive te cilat e ruajne cilesine e tyre edhe pas larjes.
Rezultati i getave eshte: (perdorim 6 ore ne dite per 60 dite)
1- 51% shperndarje e mire e temperatures se trupit
2- 92% qarkullim i mire i gjakut
3- 11% rregullon butesine e lekures
4- 8% permireson elasticitetin e lekures
5- 9% riaktivizon kolagjenin ne lekure
Permireson celulitin ne masen 11% per 60 dite
Rrit sintezen e kolagjenit ne masen 6-16%
Eliminon toksinat  
Rregullon pamjen e jashtme te lekures
Nga nje impiant mjekesor ne Brazil u krijua fija e mrekullueshme e emanes, nga e cila u krijua kjo gete e shkelqyer. 
Produkt i certifikuar ne Greqi.
Lekure perfekte pa celulit.
 
Getat jane 40 Den
 
POLYAMIDE 85% ELASTAN 12% COTTON 3%
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.