Hekur me avull FIRST AUSTRIA

Kodi: Fa5633
5,000 L 


Sasia:


Hekuri me platforme mbajtese First Austria. I bukur dhe elegant, funksional dhe i dobishem, me ose pa kabull! Tani ju mund te hekurosni pa pranine e kabullit neper kembe! Me super fuqi prej 2200 Watt, sistem anti gelqeror, program me avull dhe ne te thate, pllake qeramike , funksion vetpastrimi dhe doreze te gomuar.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.