Aeroterme portative FIRST AUSTRIA

Kodi: Fa-5571-1
8,300 L 


Sasia:


Aeroterm elektrike muri First Austria FA-5571-1, 2000W. Me 2 nivele ngrohje 1000W - 2000W + ventilim per ajer te ftohte. Ngrohesi qeramik me telecomande, timer kontrolli per On-Off automatik 1-12 ore. I vetmi ngrohes mural ne gjendje te spostohet ne cdo dhome. Funksioni Mod:dritare e hapur e ben paisjen te fiket automatikisht kur arrin ne temp 5-10 grade .Fuqia maksimale 2000W.Dimensionet 52x11x20 cm.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Aeroterme portative FIRST AUSTRIA

 Manuali i perdorimit per telekomanden, te gjitha opsionet.
P- sherben per ta futur paisjen ne program ditor. Day-programi shfaqet nga dita e pare e javes dhe deri ne fund,( zgjidh diten qe do). Edit-P1 deri ne P6 tregon qe per secilen nga ditet , programi mund te vendoset deri ne 6 here ne dite. Time ON-vendos kohen qe deshiron. Time OFF-kohen e perfundimit te programit. Per ta caktivizuar programin, shtypni butonin P serish.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.