Tave Elektrike XXL First Austria

Kodi: Fa-5109-2
4,990 L 


Sasia:


Tave Pjekje elektrike First Austria, super cilesi e garantuar.Material qe nuk ngjit ushqimi, Diametri: 42x7 cm, Fuqia: 1500W, per Pizza, per pite, hamburger, ideale per tave peshku, Pan Food, e shum gjera te tjera shume te shishme.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.