Mini Dron me kamera FY-718

Kodi: FY-718
6,990 L 


Sasia:


Mini Dron me telekomande FY-718. 34 * 34 * 6.5CM. [Rreze telekomandimi] 100 metra, Koha e fluturimit: rreth 18 minuta.[Koha e karikimit] rreth 90 minuta. Karikohet me ane te fishes Usb. Menyra e kontrollimit me telekomande dhe nga smartephoni juaj.Fotografon dhe filmon me cilesi te larte High definition 640P/720P/1080P/ HD. Drita Led. komandim 360 grede. Ne kuti ka manual perdorimi, mbrojtese per fletet, dhe 4 flete rezerve.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.