Fshese parketi me Mikrofiber dhe spray

Kodi: FP123
1,900 L 


Sasia:


Fshesë parketi me 3 koka, me spray dhe Mikrofibër Funksioni i integruar për fshirje pa kova! Pastron 2 herë me shpejt. •Me dorezë fleksibile për pastrimin e zonave të vështira për t'u arritur. Mbledh papastërtirë dhe e pastron vendin tuaj. E pershtatshme për pllaka, laminat dhe parket druri Pastrim, lustrim dhe tharje të kombinuara në vetëm një pajisje.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.