Fields of Greens, tableta per metabolizmin

Kodi: FOR68
2,004 L 


Sasia:


Fields of Greens, 60 tableta plotesuese per metabolizmin dhe diabetin. Përmban klorofil, vitamina dhe ushqyes të tjerë të rëndësishëm që ndihmojnë në mbështetjen e mëlçisë dhe sistemit të qarkullimit të gjakut, ndihmon në tretje dhe ndihmojnë në heqjen e metaleve të rënda nga trupi. Mund të forcojë sistemin imunitar.Ndimus i shkelqyer per diabetiket se bashku me Aloe Vera Gel.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.