Kapsula me hudher per zemren dhe tensionin

Kodi: FOR65
3,015 L 


Sasia:


Lufto kundër stresit oksidues me -Antioksidant i fuqishem kombinimin e fuqishëm hudhër dhe -parandalon zhvillimin e karcinomes trumzë në një kapsulë pa erë, të lehtë -Shkaterron mikroorganizmat patologjik për tu gëlltitur. Jo vetëm që hudhra është -Ul tensjonin e gjakut në dobi të sistemit tuaj kardiovaskular, -Ndimon hollimin e gjakut por kur atë e grin, enzimat reagojnë për -Nd


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.