Krem me Aloe Vera kunder dhimbjeve muskulare

Kodi: FOR64
2,469 L 


Sasia:


Ky krem për të çliruar muskujt përmban -Nxehje e muskujve agjentë për nxehje ashtu si dhe xhel Aloe -lerim i muskujve nga tendosjet Vera për freskim. Me një aromë të theksuar -Tek sportistet qe kerkojne nxemje musk. mente dhe eukalipti ky xhel me pH të -Ideal per masazh balancuar, që përmban tre lloje vajrash, -Ndimon azmatiket duke masazhuar është i shkëlqyer për një masazh të thellë


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.