Xhel Aloe Vera per plage dhe ekzemat e lekures

Kodi: FOR61
2,469 L 


Sasia:


Nëse lëkura juaj ka nevojë për kujdes -Vendoset ne plag nga djegja shtesë, kërkoni një tubet Aloe Vera Gelly. -Qeteson kruarjet ne lekur Në thelb identik me pjesën e brëndshme të -Ndimon hemoraidet +krem propoli gjethes të Aloe Veras, ky xhel Aloe 100% i -Mbrojes ndaj insekteve (personat alergjik) stabilizuar, ushqen, hidraton dhe qetëson -Shaterron mikroorganizmat lëkurën e ndjeshme. Shërben për mjekimin -Eliminon fryrjen dhe


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.