Sapun leng me Aloe Vera

Kodi: FOR523
2,165 L 


Sasia:


I ri dhe i përmirsuar. Aloe Hand Soap ju sjell -Nuk irriton lekurenapo syte një ndjenjë butësie në çdo përdorim.I -Pastron lekuren dhe hidraton formuluar me bazë xheli të pastër Aloe Vera, -Ka PH neutral dhe hipoalergjik 100% t ë stabilizuar, dhe me pastrues -Ideal sidomos per bebet natyral, ky sapun pa paraben dhe me ekstrakte delikate frutash lë lëkurën tuaj të hidratuar dhe të butë.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.