Shampo Aloe + Jojoba

Kodi: FOR521
2,807 L 


Sasia:


Një formulë e re me më shumë fuqi pastrimi! Në -Ph neutra zvoglon perutin vend që të varet vetëm nga agjentë sintetik të bërë -Dhuron butesi , shkelqim, nga dora e njëriut, përbërsi jonë i preferuar, Aloe -I koncentruar dhe afat gjat shton natyralisht saponoinet që ndihmojnë të -Ndalon renjen dhe heq zbokthin mbahet një lëkurë e butë. Jojoba ju jep flokëve tuaj -Ruan lagshtin e flokut dhe lekures një efekt keratinizues që vë në dukje ngjyrë


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.