Krem me propolis blete + Aloe kunder akneve

Kodi: FOR51
3,283 L 


Sasia:


Në ebuy.al vjen një produkt shumë i dashur sepse përmban dy nga përbërsit tone më të çmuar: Aloe Vera dhe propolis blete. Propolisi i bletës është një substance rëshinore që bletët përdorin për të forcuar dhe mbrojtur kosheret e tyre. Diçka më e rëndësishme sesa kosheret e bletës është lëkura juaj, që ka nevojë për mbrojtje dhe një barjerë natyrale për të ruajtur njomësinë. Mjafton ta ndjeni vetëm një herë aromën e tij dhe do të kuptoni që Aloe Propolis Creme është i mbushur me përbërës bimorë


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.