Vitamina C nga marka Forever, 120 kapsula

Kodi: FOR48
2,914 L 


Sasia:


Vitamina C lufton radikalet e lira dhe ndihmon lëkurën -Antioksidant i fort dhe indet lidhës. Jepini energji trupit tuaj me Forever -Permirson metabolizmin Absorbent-C®, e cila gjithashtu përmban papaja, -Permirson frymarrjen,stresin mjaltë dhe krunde tërshëre. Tërshëra përmban -Ruan integritetin e eneve te gjakut antioksidante të vecantë, të quajtur avenanthramides, -Duhanpiresit -1cigare shkaterron të cilët mund të pastrojë trupin tua


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.