Omega 3 per qarkullimin e gjakut

Kodi: FOR376
4,556 L 


Sasia:


Artik-Sea-Kombinim suprem i vajit ta kallamarit-i pasur me DHA ,Omega3 e pater e vajit te peshkut dhe vajit shume te koncentruaroleinik te ullinjeve,me shtrydhje te ftoht.Dy kapsula permban 200mg DHA dhe 100mg acid oleinik,qe mungojn ne ushqimet tona dhe siguron organizmit nje raport te shkelqyer i acibeve yndyrore Omega 3 dhe Omega 6.Omega 3 esht e domosdoshme per funksionin normal te trurit, zemres dhe syve. Sherben-Ul kolesterolin rregullon raportin LDL -HDL


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.