60 Kapsula me qumesht blete kunder anemise

Kodi: FOR36
5,477 L 


Sasia:


Forever Royal Jelly® është bërë për mbretërit! Ushqimi ekskluziv i nënës mbretëreshë, qumeshti i bletës mendohet se siguron jetgjatësinë e saj që është 50 herë me e madhe se ajo e bletëve punëtore. Përveç kësaj studimet kanë treguar se qumështi i bletës gjithashtu rrit funksionimin e it dhe imuniteti.-Rrit nivelin e energjis -Ndimon ne mos plakjen e organizmit -Ndimon femijet te perqendrohen -Ndimon ne


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.