Forever kids, multivitamina per femije

Kodi: FOR354
1,808 L 


Sasia:


Fëmijët tuaj do të mendojnë se po marrin -Komplet natyral antioksidant i fort. një karamele dhe ju jeni të qetë sepse e -Forcon sisemin imunitar dini që ata sapo kanë marrë sasinë e tyre -Ndimon regjenerimin e indeve ditore të vitaminave dhe mineraleve. Këto -Ndimon sistemin nervor,muskular dhe te kockave -Ndimon ne zgjatjen e kockave. tableta që përtypen, me shije n


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.