FAB FOREVER ACTIVE BOOST

Kodi: FOR321
410 L 


Sasia:


Pija jonë FAB ju jep vrull të veçantë për të cilin keni nevojë që të jeni aktiv. FAB është një përzjerje me bimë medicinale adaptogjene, përfshi Rhaponticum carthamoides, e cila ëshë përdorur tradicionalisht për të hequr lodhjen fizike dhe -Unik ne treg mendore. E mbushur me vitamina(B2,B3,B5,B6,B12)aminoacide dhe -Ideal i energjis natyra elektrolite,kjo formulë ka qënë e njohur për të ndihmuar -Zvoglon lodhjen atletët që kanë fituar më sh


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.