Dizifektant duarsh me Aloe Vera

Kodi: FOR318
512 L 


Sasia:


Është vlerësuar se 80% e infeksioneve transmetohen nga duart. Një mënyrë e thjeshtë për të mbajtur duart e pastra është duke përdorur Forever Hand Sanitizer që vret 99.99% të baktereve. Në përmasa të vogla dhe komod, që mund ta mbani në çantën tuaj ky vrasës bakteriesh gjithashtu i lë duart tuaj të hidratuara falë xhelit të stabilizuar të Aloe Veras dhe mjaltit hidratues.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.