Sapun me avokado, per fytyre me akne

Kodi: FOR284
808 L 


Sasia:


Avokado është një frut i pasur me ushqyes -Hidraton lekuren e thate që përmban shumë përbërës të dobishëm, -I pasur me ushqyes natyral përfshi vitaminat A, C dhe E. Përmbajtja e -Ndimon ne lageshti ,elasticitetin e lekures lartë e yndyrës krijon një bazë të pasur për -Ideal per infeksjonet problemet ne lekure sapunin tonë, e cila ndihmon lëkurën e (per pucrra me infeksjon) thatë të ndihet e butë pas pastrimit. Mjaftueshëm i butë


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.