Antibiotik natyral me qumesht blete dhe propolis

Kodi: FOR27
5,293 L 


Sasia:


Propolis është substance mbrojtse që bletët -Shkaterron mikroorganizmat mbledhin dhe përdorin për të fortifikuar zgjuan e -Forcon imunitetin dhe rrit rezistencen tyre. Ai pëmban 22 aminoacide dhe vitaminat B - -Lufton infeksjonet Komplekse. Është zbuluar që kjo substance e -Jashzakonisht i koncentruar mrekullueshme është veçanërisht e dobishme për të forcuar imunitetin dhe për të luftuar efektet negative të radikaleve të lira . Është konsideruar si "antibioti


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.