Leng antioksidant me shege dhe fara rrushi

Kodi: FOR262
4,394 L 


Sasia:


Për të siguruar shijen më të mirë dhe fuqinë -Anemi nivel i larte hekuri natyral maksimale të antioksidantve ne përfshimë jo -Antioksidant multimativ një, por shtatë fruta në këtë pije të ëmbël. -Jep energji Falë kombinimit gjithpërfshirës të frutave -Shkaterron cdo lloj infeksjoni apo kist Forever Pomesteen Power® përmban -Esht antioksidanti me i fuqishem polifenol, xantonas dhe vitaminë C në çdo ne bot gllë


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.